ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривачі), перебувають під захистом держави, право на захист у особи виникає у зв’язку з повідомленням нею про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою.


Ви можете надіслати відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо посадових осіб Управління Головного Каховського магістрального каналу.


Всі повідомлення розглядаються уповноваженим з антикорупційної діяльності Прибитько Юлією Анатоліївною та передаються працівникам Національного агентства з питань запобігання корупції згідно з вимогами законодавства.


Зразок «Повідомлення про корупцію»*


Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством. Повідомити про корупційне правопорушення
  телефон: +38 (050) 490-95-60,
  пошта: pribytko82@ukr.net


Приймання повідомлень про зазначені факти проводиться у робочий час щодня, крім вихідних, а на електронну пошту цілодобово.


* інформація про корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції» та Закону України «Про політичні партії в Україні»

© Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше
globalmenu